Warsztaty

head_warsztaty

Marka Annabelle Minerals zrodziła się z marzeń i chęci do czerpania z natury tego, co najlepsze.

Naszą pasją jest wydobywanie piękna z otaczającej nas rzeczywistości, dlatego też misją Annabelle Minerals stało się dążenie do tego, by każda kobieta uwierzyła, że nosi w sobie piękno. Piękno, które jest odbiciem jej duszy. Ufamy, że ma ono wiele odcieni i jest w każdej z nas – niezależnie od naszego wieku, koloru skóry czy rozmiaru ubrań, który nosimy.

warsztaty_det4
warsztaty_det

Poznaj makijaż mineralny z Annabelle Minerals

warsztaty_det2

Ruszamy w Polskę z serią warsztatów, podczas których opowiemy Ci o tym, czym jest makijaż mineralny oraz dlaczego warto go wypróbować. Nauczymy Cię technik nakładania poszczególnych kosmetyków i pokażemy, że to naprawdę nic trudnego. Makijaż mineralny to prosta i zdrowa alternatywa dla produktów ze składami niczym tablica Medelejewa. Udaj się z nami w podróż po tajnikach kosmetyków mineralnych i przekonaj się, że codzienny makijaż może stać się czystą przyjemnością. Dajemy Ci 100% składników naturalnych i 200% naszego zaangażowania.

Nasza wizażystka

Izabella Wiśniewska z marką Annabelle Minerals związana jest od początku. To wizażystka i stylistka z wieloletnim doświadczeniem. Jej wiedza oraz zaangażowanie z pewnością pomogą Ci w nauce technik makijażu mineralnego, a energia zarazi chęcią do tworzenia mineralnych looków.

Iza jest specjalistą w dziedzinie:
- konturowania twarzy makijażem mineralnym;
- strobingu mineralnego;
- kamuflażu mineralnego;
- sposobów aplikacji: na sucho, na mokro, z olejową bazą.


Przebieg warsztatów

Warsztaty odbędą się w dwóch grupach i podzielone są na dwie części:
Część pierwsza: Wykład wraz z pokazem Podczas tego spotkania poznasz podstawowe zasady tworzenia makijaży mineralnych, zobaczysz pokaz nakładania produktów oraz otrzymasz odpowiedź na swoje pytania. Po pokazie będziesz też mogła zasięgnąć porady kolorystycznej oraz zakupić produkty marki Annabelle Minerals.
 Część druga: Warsztaty z makijażu mineralnego W trakcie warsztatów będziesz mogła pod okiem naszej wizażystki wykonać własnoręcznie makijaż mineralny. Zostaniesz poinstruowana, jakie odcienie wybrać oraz jaki styl makijażu najbardziej odpowiada Twojemu typowi urody. Przygotujemy też dla Ciebie miły upominek. 
  warsztaty_det3

 Najbliższe warsztaty

Kiedy:   31 sierpnia 2019 roku Gdzie: Warszawskie biuro Annabelle Minerals, ul. Mokotowska 40, lokal 28, piętro 6. Koszt udziału 129 zł brutto (wykład + warsztaty + upominek).  Zapisz się na warsztaty z makijażu mineralnego w Warszawie już dziś – liczba miejsc ograniczona

Akceptuję politykę prywatności

Wyrażam zgodę na administrowanie moim danych osobowymi jest BLM spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. gen. Maczka 9, prowadzącą witrynę internetową dostępną pod adresem www.annabelleminerals.com, w celu kontaktowania się z mną w ramach działań poprzedzających zawarcie umowy, w celu zawarcia umowy, obsługi posprzedażowej oraz w celach archiwizacyjnych. Podanie przez Ciebie adresu e-mail jest niezbędne do otrzymywania wiadomości od nas. Niepodanie adresu e-mail może skutkować niemożliwością zawarcia umowy.Twoje dane osobowe przechowujemy do momentu przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Masz prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (adres: Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
Jako że korzystamy z aplikacji Gmail, należącej do Google LLC, Twoje dane osobowe będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską.

O zakwalifikowaniu się na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń oraz uiszczenie opłaty. Opłaty przyjmowane są za pośrednictwem przelewu. Dane do jego wykonania zostaną do Ciebie wysłane w odpowiedzi na zgłoszenie. Wyłącznie zaksięgowanie wpłaty gwarantuje miejsce na warsztatach. Rezygnację z udziału należy złożyć maksymalnie do trzech dni przed warsztatami. Dołącz z nami do mineralnej rewolucji w makijażu!